درآمد رایگان از اکسچنج tradesatoshi

برای عزیزانی که قادر به خرید ماینرهای asic نیستند یک روش برای درآمد رایگان ارزهای دیجیتال ، استفاده از سایت tradesatoshi.com است ! البته درآمدهای این روش با درآمدهای ماینرهای اسیک (در بخش محصولات) قابل مقایسه نیست (به عنوان نمونه دستگاه t9 با قیمت حدودی 8.5 میلیون تومان ماهیانه 100 دلار درآمد دارد و دستگاه s9j با قیمت حدودی 13.5 میلیون تومان به تنهایی ماهانه 150 دلار درآمد و دستگاه s11 به قیمت حدودی 20 میلیون تومتن به تنهایی ماهیانه 200 دلار درآمد دارد) اما عزیزانی که توانایی خرید این دستگاهها را ندارند و علاقمند به وارد شدن در حوزه ارزهای دیجیتال دارند این روش رایگان، روش مناسبی است.

روند کار : 

1- ابتدا وارد سایت زیر شده و روی دکمه register کلیک نمایید تا ثبت نام کنید.

https://tradesatoshi.com

این سایت با کشور ایران نیز هیچ گونه مشکلی ندارد اما برای احتیاط بهتر است کشور دیگری بجز ایران را انتخاب نمایید . این سایت هیچ مدرک شناسایی  برای واریز و برداشت پول تا سقف 2000 دلار روزانه نیاز ندارد.

نمونه ای از فرم پر شده در ذیل آورده شده است :

بعد از زدن دکمه register در صورت وارد کردن اطلاعات به درستی و بدون خطا و تیک خوردن دکمه ” من ربات نیستم” یک ایمیل برای تاییدیه حسابتان برای شما ارسال می گردد که برای فعال کردن حساب باید روی آن ایمیل کلیک نمایید و پس از آن با username و پسوردی که تعریف کرده اید می توانید وارد سایت شوید.

بعد از ورود روی دکمه faucet طبق تصویر زیر کلیک نمایید :

با کلیک بر روی faucets صفحه زیر باز می گردد:

حال کافیست تمامی ارزهای این لیست را یکی یکی روی دکمه claim که در شکل بالا با عدد “1” نشان داده شده است کلیک نموده و بعد از بازشدن یک پنجره دکمه من ربات نیستم را بزنید تا کار تمام شود و به balance موجودی شما مقداری ارزی از آن کوین که در شماره “2” نشان داده شده است به حساب شما واریز گردد و این کلید claim مجددا بعد از مدت زمانی که نوشته شده است (بین 10 دقیقه تا 1 ساعت) مجددا فعال می شود و می توانید دوباره بر روی آن کلیک کرده و مجددا کسب درآمد کنید و ماکزیمم مقداری که در هر 24 ساعت می توانید بدست آورید در بخشی که با عدد “3” نمایش داده شده است مشخص گردیده است.

دقت داشته باشید درست است که این ارزها بجز بیت کوین ممکن است ارزش کمی در حد 0.1 دلار تا 1 دلار داشته باشند اما فراموش نکنید بیت کوین نیز در سال 2011 تنها 10 سنت ارزش داشت و ارزش این کوین به 20000 دلار در سال 2017 رسید. لذا این ارزها نیز روزی قیمت ها چند ده  وچند صد دلاری خواهند یافت.

موفق و پیروز باشید